Sri Lanka

25.03-02.04

SIUHH TROOPIKASSE

Sihtkoht: Midigama, Sri Lanka
Kuupäevad: 25.03-02.04
Tegevus: lainelaua- ja päikesereis
Majutus: mere lähedal suures villas
Transport: lennuk
Instruktorid: kohalikud ässad
Toitlustus: hommiku- ja õhtusöögid 

Hind: alates 700€

PS. Hind ei sisalda lende

Hind sisaldab

 • Transport Colombost Midigamasse ja tagasi
 • 8 ööd majutust 2-4 inimese tubades
 • Voodilinad ja käterätikud
 • Surfivarustus
 • 7 surfikoolitust
 • Hommiku- ja õhtusöögid

Hind ei sisalda

 • Lennupiletid
 • Kindlustus 
 • Kavavälised lisategevused

SIUHH troopikasse surfima. Kõik näpud püsti.

Pruuniks teiseks juuniks?

Kui vaadata Sri Lanka laiuskraade, mis on vahemikus 5° 55′ kuni 9° 51′ põhjalaiust ja 79° 42′ kuni 81° 53′ idapikkust, siis on selge, et tegemust on täiesti troopilise kohaga. Seal on ilusad liivarannad, kus on lausa lust pikutada. Ja see ei ole veel kõik – neist randades saab õige mõnusalt surfida, sest Sri Lanka lained on väga lihtsad ja kasutajasõbralikud. Kui sinna juurde lisada ka väga külalislahke ning rahulik kultuur, siis ei ole raske mõista, miks SIUHH-i järgmine surfireis toimub just Sri Lankale. 

Märtsikuine surfireis Sri Lankale on oivaline väga mitmel põhjusel. Esiteks muidugi surf, sest surf on lahe ja kõigepealt on tegemist ikkagi surfilaagriga. Sealsed lained on küllaltki lihtsad ning sobivad hästi ka päris algajatele. See ei tähenda, et osavamad surfarid seal igavlema peaksid, sest neile jätkub ka teravamat lainet. Lisaks heale lainele on seal ka soe vesi, mis tähendab, et kalipso võib heaga koju jääda. Shortsides surfamine on aga puhas rõõm. 

Kuna vesi on soe ja lained mõnusad, siis veedate enamuse ajast niikuinii kõhuli lainelaual. Seega kaasneb lisaks D-vitamiini üledoosile ka korralik trenn ja märgatav sõiduoskuste areng. Isegi kui proovite lainelauasõitu esimest korda, saate reisi lõpuks ilmselt ka esimesed puhtad lained kätte. Ja need lained ei lähe teil mitte kunagi meelest ära.  

Teiseks ei pea te argimuredega pead vaevama ja võite juhtme seinast täitsa välja tõmmata. Korraldame teie jaoks kõik ise ära – sõidutame teid lennujaamast mere äärde, majutame teid kaunisse villasse ja annake teile 2x päevas süüa. Lõunasööke me seekord ei organiseeri, sest tahaksime teile ka kohalikuks tänavameluks aega jätta.

Hinna sees on hommiku-ja õhtusöögid. Kõik hommikusöögid ja enamus õhtusööke on meie elukohas, kuid paar korda käime ka küla peal õhtustamas ning uusi maitseid kogemas.

Kolmandaks ei pea te muretsema surfivarustuse ja lainelauasõidu oskuste puudumise pärast. Surfiõpe toimub iga päev ning kuna teeme koostööd väga kogenud kohalike surfiinstruktoritega, siis võite kindelad olla, et hakkate end lainelaual üsna mugavalt tundma. Lainelauad saate enda kasutusse terveks reisi ajaks, seega võite kasvõi keset ööd sõitma minna.

Miks Sri Lanka? Lisaks headele lainetele ja soojale ilmale on lend Sri Lankale küllaltki lühike ja mugav. Nii ei pea väärtuslikku aega ümberistumistele kulutama, vaid võite lennujaamas ootamise asemel rohkem aega lineup-is istuda. See on palju toredam. 

Eraldi väärib kiitmist Sri Lanka loodus, mis on ilus, roheline ja lopsakas. Mainimata ei saa ka jätta kohalikku kööki. Sri Lanka asub traditsioonilisel kaubateel ning seeõttu on sealsed maitsed saanud mõjutusi nii Indiast, Aafrikast, araabia maadest kui Euroopast. See tähendab mereande, värskeid maitseid, karrit, kookost ja muidugi puuvilju, mida saad otse puu otsast noppida.

Miks SIUHH? 

Teeme oma tööd kirega ja tahame pakkuda kõige kvaliteetsemaid ja mugavamaid seiklusreise. Oleme iga reisi korraldamisega ise algusest lõpuni seotud ning hoolitseme teie eest nagu oma pereliikmete eest.

Pakume teile imelist aktiivset puhkust ja teeme teie eest kõik ise ära.

 • Korraldame teile hommiku- ja õhtusöögid
 • Meil on kaasas Eesti lainelaudurite raskekahurvägiJoel ja Vidrik on kogenud surfarid ning koos kohalike instruktoritega õpetavad nad teid kiirelt laineid püüdma.
 • Sõidutame teid Colombost mere äärde ja tagasi. 
 • Hangime sulle surfivarustuse ja kõik muu vajamineva. Kui tahad, saadame sinu eest isegi postkaardid ära.  

SIUHH korraldab seekord reisi kohapealse osa – transpordi lennujaamast Midigamasse ning majutuspaigast surfirandadesse, elamise, toitlustamise ja surfiprogrammi. Reisi hind ei sisalda lennupiletit ja igal osalejal tuleb see ise hankida. Loomulikult soovitame sobivat liinilendu, et kõik enamvähem ühel ajal samasse kohta kohale jõuaksid.

Reisi programm

25.03 stardime Colombost Midigama poole. 

25.03-02.04 surfame, võtame päikest ja lõõgastume.

02.04 pakime asjad kokku ja sõidame tagasi Colombosse.

Reisi hind

Alates 700€

Reisi maksumus tuleb tasuda esimesel võimalusel. Alla 16-aastased saavad grupiga liituda vaid koos täiskasvanud kaaslasega.

Reisi hind ei sisalda lennupileteid Colombosse!

et