Himos

30.12-03.01

SIUHH UUDE AASTASSE

Sihtkoht: Himos, Soome
Kuupäevad: 30.12-03.01
Tegevus: mäesuusa ja lumelauareis
Majutus: mäe kõrval kahes suures mökkis
Transport: bussiga Himosele ja tagasi
Instruktorid: Joel Pärle, Vidrik-Jaan Korp ja keegi kolmas
Toitlustus: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid

Hind: 1000-1300€

Hind sisaldab

 • Transport Tallinnast Himosele ja tagasi
 • Laevapiletid
 • Majutus kahes mökkis 2-4 inimese tubades
 • Voodilinad ja käterätikud
 • Mäepiletid
 • Suusa- ja lumelauaõpe iga päev
 • Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid 
 • Viisakal hulgal kääritatud, pruulitud ja destilleeritud jooke

Hind ei sisalda

 • Kindlustus 
 • Suusa- ja lumelauavarustus
 • Kavavälised lisategevused
 • Toitlustus teel Tallinnast Himosele ja tagasi

SIUHH uude aastasse. Kõik hinnas.

Veeda aastavahetus Himosel!

Kujuta ette aastavahetust, kus sa ise mitte kui midagi ette võtma ei pea. Ei pea küpsetama, nõusid pesema ega isegi pudelit avama. Ja ilutulestikku saad vaadata mäe tipust. Aastavahetuse reis Himosele on väga lahe kogemus väga mitmel põhjusel.

Esiteks on see suurepärane võimalus täitsa hooaja alguses kiirelt sõitma õppida või oma olemasolevat sõidutaset väga korralikult tõsta. 

Suusa-ja lumelauaõpe on reisi hinna sees ja see toimub iga päev ning igale tasemele. Kui vaja, õpime esimesi pöördeid, kui tarvis, teeme esimesed saltod. Selle reisi jooksul toimub su sõidutasemes märgatav areng. Isegi siis, kui suusatad või lauatad päris esimest korda, suudad sa reisi lõpuks teha päris viisakaid pöördeid ning isegi lihtsamaid trikke.

Väiksemate mäesõprade sõitma õpetamiseks võtame kaasa väga lapsesõbraliku suusaõpetaja, kes oma õpilastega ka mäevälisel ajal tegeleb ning seega lapsevanematele mõnusalt vaba aega jätab. Seega saavad sõiduõpet nii suured kui väikesed ning reisi lõpuks saavad isegi päris esmakordsed lumesõbrad oma lastega üheskoos mäest alla tuhiseda.

Teiseks ei pea sa söögi pärast muretsema, sest grupiga on kaasas kokk, kes sul hommikul, lõunal ja õhtul kõhu täis söödab. Meie menüü teeb kõikidele Himose restoranidele pika puuga ära ning õhtusöökide juurde pakume pruulitud, villitud ja destilleeritud keelekastet ning loomulikult ka alkoholivaba kraami. Selline teenindus võib tunduda tore, kuid siin sa eksid. See pole lihtsalt tore, see on imeline. See on midagi sellist, mida koju jõudes igatsema hakkad. Küsi ükskõik kellelt.

Toitlustust on hinna sees alates esimese päeva õhtusöögist kuni viimase reisipäeva hommikusöögini. Laevasõitude ja transfeeride ajal me süüa ei paku, kuid kindlasti teeme vajadusel puhkepause, et varusid täiendada ja jalgu sirutada.

Kolmandaks ei pea sa ise muretsema ei mäepiletite ega transpordi pärast. Võtame su sadamast auto peale, sõidutame laevale ja Himosele jõudes toome piletikassast ka mäepileti ära.

Mäepiletid kuuluvad reisi hinna sisse!

Miks Himos?

Himos on Tallinnast vaid veidi kaugemal kui Otepää, kuid mäed on suuremad ja lumegarantii parem. Seal on algajatele sõitma õppimiseks ideaalsed tingimused ja ka osavamad sõitjad saavad seal mõnusalt trikitada.

Seal on ka väga vinge lastele mõeldud lumepark, mis laiub tervelt kahel hektaril ja kus jätkub tegevust terveks päevaks. Seal on tuubirada, 4 tõstukit ning väga lapsesõbralikud suusanõlvad. 

Miks SIUHH?

Teeme oma tööd kirega ja tahame pakkuda kõige kvaliteetsemaid ja mugavamaid mäereise. Oleme iga reisi korraldamisega ise algusest lõpuni seotud ning vastutame kõige eest oma ihu ja karvadega. 

Pakume teile imelist aktiivset puhkust ja teeme teie eest kõik ise ära.

 • Korraldame teile hommiku-, lõuna ja õhtusöögid. Grupiga kaasas olev kokk hindab head toitu ja ei hoia kvaliteedi arvel kuskilt kokku. 
 • Meil on kaasas Eesti instruktorite raskekahurvägiJoel ja Vidrik on väga kogenud mäesuusa ja lumelaua õpetajad ning panevad elegantselt sõitma ka kangema jalaga lumesõbra.
 • Sõidutame teid Tallinnast Himosele ja tagasi ning pakume transporti ka kohapealseteks käikudeks. 
 • Hangime sulle mäepiletid ja kõik muu vajamineva. Kui tahad, paneme sinu eest isegi postkaardid posti.  

Reisi programm

30.12 stardime kell 10.30 väljuva laevaga Tallinnast Helsingisse ning sealt sõidame edasi Himosele. Kohale jõudes läheme loomulikult esimese asjana mäele. Pärast suusa-lauaõpet sööme ja saame üksteisega tuttavaks.

31.12-02.01 sõidame, tähistame lõbusalt aastavahetust ja naudime Himose talve. 

03.03 hommikul pakime asjad kokku, käime veel korraks mäel ning hakkame Tallinna poole liikuma. Õhtuks jõuame koju. 

Õppegrupid jagame vastavalt sõidutasemele. Kindel on see, et iga soovija saab vähemalt poolteist tundi päevas kvaliteetset sõiduõpet. 

Reis on piisavalt pikk, et lisaks mäetegevustele ka muid seiklusi ette võtta. Himosel saab muude tegevuste hulgas sõita mootorsaaniga, käia husky-safaril või räätsamatkal.

Programmivälised tegevused on lisatasu eest ning nende korraldamise võtame hea meelega enda peale.

Reisi hind

Täiskasvanud 1300€

Noored 12-17a 1200€

Lapsed 6-11a 1100€

Lapsed kuni 6a 1000€

Alla 16-aastased saavad grupiga liituda vaid koos täiskasvanud kaaslasega.

Reisi hind ei sisalda suusa-ja lumelauavarustuse renti. Varustuse rendiks soovitame Rendikeskust, kus rent koos kiivriga viieks päevaks maksab 72€.

NB! Õppetundide ajal on kiivri kandmine kohustuslik! Loomulikult soovitame kiivrit kanda alati, kui mäel oled. 

Reisi korraldab Siuhh Outdoors OÜ

 

et