Bansko

25.02-04.03

СИУХХ КЪМ СКЛОНОВЕТЕ

Destination: Bansko, Bulgaaria
Dates: 25.02-04.03.2023
Activity: suusa- ja lumelauareis
Accommodation: mäe lähedal suures majas
Transportation: snowcat
Instructors: Joel Pärle and Vidrik-Jaan Korp
Catering: hommiku-ja õhtusöögid  

Price: 1050-1250€ + lend

Package includes

 • Transfeer Sofiast Banskosse ja tagasi
 • Majutus 7 ööd kahestes tubades
 • Bedding and towels
 • Lift tickets
 • Daily skiing and snowboarding lessons
 • Hommiku- ja õhtusöögid 
 • Fermented, distilled and brewed beverages

NOT included in the Package

 • Plane tickets
 • Travel insurance 
 • Ski and snowboarding equipment
 • Extra activities
 • COVID certificate costs

СИУХХ Bulgaariasse

High peaks and low prices ehk nagu Alpid, kuid parema hinnaga. 

Bulgaariasse minek tähendab parajat annust nostalgiat, häid (ja rammusaid!) maitseid ning sõbralikke inimesi. Bansko on Bulgaaria vaieldamatult parim suusakuurort, kus hinna ja kvaliteedi suhe on maailma üks parimaid ja kuna ka mäed on vinged, siis sinna me veebruari suusavaheajal lähemegi. Sellest tuleb üks õige mõnus reis väga mitmel põhjusel.

Firstly on ta väga hea koht nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Seal on nõlvasid igale maitsele, kuid enamus neist on mõeldud algajatele ja kesktasemel sõitjatele. Kõige olulisem on see, et isegi kui sa üldse sõita ei oska, siis võid ja lausa peaksid kaasa tulema, sest suusa-ja lumelauaõpe on reisi hinna sees ja see toimub iga päev ning igale tasemele. If necessary, we’ll teach you the basics. Or your first tricks in the funpark. No matter what level you ride, by the end of the trip you’ll be a lot better skier or snowboarder than before. 

We will have ski and snowboarding lessons both for beginners and experienced riders. Expect at least 90 minutes of instructions per day.

Secondly, ei pea sa söögi pärast muretsema, sest meie võõrustajad lubasid meid kohalike hõrgutistega lausa ära nuumata. Hommiku-ja õhtusöögid kuuluvad reisipaketi hinna sisse, lõunasöökide eest vastutab igaüks ise. Lisaks pakutakse meile õhtusöökide juurde parajaskoguses kohalikku pruulitud, villitud ja destilleeritud keelekastet ning loomulikult ka alkoholivaba kraami. Selline teenindus võib tunduda tore, kuid siin sa eksid. See pole lihtsalt tore, see on Not joking, it’s something you’re going to miss when you get back home.Ask anyone.

Kui vähegi võimalik, siis sööme õhtusööke üheskoos, nii saame päevaseid seiklusi jagada ning muidu lõbusalt aega veeta. Selline peaaegu et perekondlik ajaveetmine on väga Mõnus ning tekitab hästi toreda grupidünaamika.

Full board is included in the package! alates esimese päeva õhtusöögist kuni viimase reisipäeva hommikusöögini. 

Thirdly, ei pea sa ise muretsema ei mäepiletite ega transpordi pärast. Võtame su lennujaamast bussi peale, sõidutame Banskosse ja kohale jõudes toome piletikassast ka mäepileti ära.

Ski passes are included in the package!

Miks Bansko? Bansko on kõrge (kuni 2500m) kuurort, kus on radu igale maitsele, hea lumegarantii ning maailma üks parimaid hinna ja kvaliteedi suhteid. Lisaks on Bulgaaria meie jaoks üsna eksootiline koht, kus väga paljud käinud ei ole. Väikese lisatasu eest saab enne sportliku programmi algust Bulgaaria pealinnas Sofias ka öö veeta ning sealseid maitseid ja kindlasti ka kultuuri nautida. Seega tuli otsus Banskosse minna üsna lihtsalt.

Why SIUHH?

We are passionate about what we do and our goal is to provide travel experiences that have a positive impact on our guests and the people and places we visit. 

We make sure everything goes smoothly so you can have an amazing active vacation without having to worry about anything.

 • We provide catering hommiku- ja õhtusöögid. Võõrustajad pakuvad meile Bulgaaria parimaid palasid, mis on armastusega valmistatud.
 • We have some of the best instructors in EstoniaJoel and Vidrik are very experienced and will make sure everyone in the group will advance their riding level.
  Ski and snowboard lessons are included in the package!
 • Sõidutame teid Sofiast Banskosse ja tagasi.
 • We’ll get you the ski passes and everything else you need. If you want, we can even mail the postcards for you.  

 

Program

24.04 soovituslik Sofiasse laekumise aeg, et enne mägedesse minekut ka veidi kohalikku kultuuri ja melu kaeda.

25.02 Stardime Sofiast Bansko poole, kolime majutuspaika sisse ja saame üksteisega õhtusöögilaua ääres tuttavaks.

26.02-03.03 ski, eat and relax

04.03 hommikul pakime asjad kokku, sõidame Sofiasse ja lendame koju.

Package price

Grown-ups 1250€

Noored 7-12 1150€

Lapsed kuni 7a 1050€

Children younger than 16 years can join the group only when accompanied by an adult.

Reisi hind ei sisalda suusa-ja lumelauavarustuse renti. Varustuse soovitame rentida kohapealt. NB! You must wear a helmet during ski lessons. We recommend you to wear it at all times when riding. 

IMELINE LISAPAKKUMINE:

Kuna 24.02 on vaba päev, siis plaanib SIUHH-i kollektiiv Sofiasse lennata juba päev varem. Nii saab ägedat linna kaeda ja häid maitseid kogeda. Kui soovid meiega ühineda, siis anna julgelt teada.

COVID info

Praeguse seisuga ei ole piiril erinevate sertifikaatide esitamise nõuet. Juhime siiski tähelepanu, et Bulgaaria võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise nõudeid. 

For official information please refer to the webpage of Ministry of Foreign Affairs. 

en_GB